LATVIJA

Attēlā: vien dažas no Rīgas ievērojamākajām un skaistākajām vietām.

Rīga (Latvija, 2014.gads)

Ar Taņu iepazināmies pateicoties kopīgam draugam un uzreiz atklājām daudz kopīgu interešu, no kurām viena no svarīgākajām, protams, ir ceļošana. Taņa ir skolotāja ar talantu un neticamu sava darba mīlēt prasmi. Ceļošana viņas gadījumā ir ne tikai atpūta, bet arī “darba instruments”, jo, pateicoties visa veida projektiem un pašas vēlmei iepazīt citas valstis un kultūras, Taņu varam dēvēt par nenogurdināmu ceļotāju. Visu ceļojumu laikā redzēto, dzirdēto vai lasīto Taņa izmanto savā pedagoģiskajā darbā un ne tikai.

Riga julio 2014 (17)
“Divas māsas” ar diviem no “Trīs brāļiem” fonā: bloga autore un Tanja Gvozdeva Vecrīgā.

Ārpus savas darba vietas sienām Taņa organizē arī Valodu kafejnīcu, kuru var apmeklēt jebkurš, kas vēlas praktizēt teju jebkuru valodu (latviešu, krievu, angļu, spāņu utt.). Uzzini par nākošo tikšanās reizi Facebook (meklē “Valodu kafejnīca”).

Ar prieku eju uz šīm tikšanās reizēm, kuras tagad tiek organizētas Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā; kādreizējā “Rīgas modes” nama telpās), un izbaudu pastaigas Taņas pavadībā pa Rīgu, jo, viennozīmīgi, par to Taņa zina teju visu, kamēr man viņa vienmēr ir kā tāda brīnumu lādīte, kuru atverot vienmēr uzzinu, ko jaunu un interesantu. Paldies Tev, Taņa!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

Up ↑

%d bloggers like this: