KRIEVIJA

Attēlā: dažas no Sibīrijas (Krievijas Āzijas daļas) skaistajām vietām.

Novosibirska (Krievija, 2016.gads)

Ar šo jauno pāri iepazinos vilcienā, kurā ceļojām no Novosibirskas uz Krasnojarsku. Viņu sēdvietas atradās iepretim manējai. Kad redzēju, ka abiem ir nelielas problēmas izprast, kā funkcionē dzīve vilcienā, pieteicos palīdzēt. Kad uzzināju, ka tas ir abu pirmais brauciens vilcienā, sākumā nobrīnījos, bet tiesa, ka gan Serjoža, gan Nika ir jauni cilvēki ar saviem darba pienākumiem un daudz plāniem, kurus ne vienmēr iespējams īstenot tieši tad, kad iegribas.

Šis brauciens vilcienā no Novosibirskas līdz Krasnojarskai kļuva par vienu no īstenotajām iecerēm. Sarunas vilcienā ieilga, un nākošajā rītā mēs šķīrāmies steigā, jo man bija jāpaspēj laicīgi aizbraukt līdz vietējai lidostai, kur man bija paredzēts lidojums uz Kyzil (Tubas republikā, Krievija). Sarunājām, ka tiklīdz atgriezīšos Krasnojarskā, satiksimies. Pilsētā atgriezos viņu pēdējā brīvdienu dienā, jauki pavakariņojām un kopš tā laika ik pa laikam sarakstāmies.

Es vienmēr prasu, vai jau ir pabeiguši virtuves remontu, un viņi vienmēr atbild, ka nē, bet pa mazītiņam iet uz priekšu. Bet lieta jau tāda, ka arī Sergejs un Nika pašlaik dod priekšroku ceļošanai un kopš mūsu pēdējās tikšanās reizes (pirms diviem gadiem) jau ir bijuši Turcijā un Ēģiptē. Domāju, ka šeit nav jāpaskaidro, ka viņi ir devuši priekšroku ceļošanai nevis jaunai virtuvei, kas pagaidām viņiem sniedz lielāku prieku, baudījumu un noteikti vēl daudz patīkamu emociju. Tomēr nešaubos, ka arī virtuvei pienāks savs laiks. Tikmēr mums vienmēr būs mūsu draudzība, par kuru esmu viņiem vairāk kā pateicīga! Большое вам спасибо!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

Up ↑

%d bloggers like this: